Menu
  • Mongolia - 20 lat temu

Już kiedyś pisałem o Mongolii. I nawet niektóre zdjęcia się powtórzą. Ale nie mogłem sobie odmówić, bo w ostatni wtorek minęło równo 20 LAT od powrotu z naszego dwumiesięcznego wyjazdu do Mongolii!

Zacytuję więc wpisu z blogu sprzed kilku lat: "Podróż koleją transsyberyjską, burza piaskowa na Gobi, rytualne obcięcie włosów Karinie w Ałtaju, szalona podróż motorami do doliny Charchira, namioty zniszczone przez wiatr nad jeziorem Uvs, mistyczne przeżycia na jeziorem Chubsugul." Ale ten wyjazd to znacznie więcej, choć wiele chwil i wspomnień się zaciera. Dobrze że zostały zdjęcia. Została także praca magisterska Kariny o mongolskich porostach, a także... małżeństwo Wojtka z poznaną w pociągu dziewczyną... :)

To był jak (jak na razie!) najpiękniejszy "dalekodystansowy" wyjazd w moim życiu (no może na równi z megatransektem w boliwijskim Madidi). Ale liczę na jeszcze... ;)

Z skan006 Mongolia WilkTZ 9aZ skan001 Mongolia WilkTZ 14Z skan030 Mongolia WilkTZ 16Z 19Z skan015 Mongolia WilkTZ skan025 Mongolia WilkTZ skan016 Mongolia WilkTZ 9bZ skan009 Mongolia WilkTZ skan007 Mongolia WilkTZ skan023 Mongolia WilkT

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/v118235/domains/patrzacwilkiem.pl/public_html/templates/gk_gamenews/html/com_k2/templates/default/item.php on line 131
Powrót na górę